Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd connector ] eşleşme 212 Ürünler.
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Araç Telsizi için Yeşil Renk
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomotiv 4 + 2 Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montajı İçin Siyah Renk
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |
|---|---|
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A, Siyah Renk |
| Bağlayıcı Stili: | Sağ Açı |
4Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Dikey Pim Başlıkları Otomotiv Konektörü
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | C Kodu |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Otomobil Araç PCB Montajı İçin LVDS Bağlantıları
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
PCB Mount FAKRA HSD Bağlantısı Araç GSM Sinyal iletisi için
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Radyo RF Koaksiyel FAKRA HSD Konektörü Muhafaza Yüksek Hızlı Verili A Kodu
| Tip: | Yüksek Hızlı Veri HSD Kablo Konnektörü |
|---|---|
| kod: | Kod |
| Renk: | Siyah |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |
BMW için C Kodu Mavi Renk FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Fişi
| Tip: | HSD +2 Türleri |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| kod: | C Kodu |
Otomotiv LVDS kameraları için sağ açılı FAKRA HSD Bağlantısı 4+4 Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı GPS için PCB Mount RF Koaksiyel Bağlantısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

