Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 216 Ürünler.
FAKRA HSD LVDS PCB 4 Pin Connector Code D Araba Kamerası için Sağ Köşeli Plug
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı D-Kodu PCB/Panel Montajı İçin Düz Tip
| Renk: | Bordo/4004 Renk |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Renk: | Bordo/4004Renk |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
PCB Montaj Otomotiv FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı 90 Derece fişleri
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Oryantasyon: | Sağ Açı Tipi |
FAKRA HSD Konnektör Code-E Yeşil Renk Sağ Açılı Tip PCB Montajı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
PCB/Panel Mount FAKRA HSD LVDS D Kod Claret Violet/4004 Renk 4+2Pin BMW için
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Bağlayıcısı 4+2Pin PCB Mount RF Bağlayıcısı Otomatik GPS için
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
FAKRA HSD Bağlantısı 4 Artı 2 Pin Kadın Kod Z 25 Katın Üzerinde Çiftleşme Dönemleri ile Güçlü Mekanik Performansı
| Empedans: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım Direnci: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantı B Kodu PCB Montajı İçin Sağ Köşesi Tipi
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD Bağlantı Kodu E Plug 90 Derece PCB Montaj Koaksiyel Bağlantı
| kod: | E kodu |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |

