Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Otomobil FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin PCB Montajı LVDS Kamera için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
LVDS IP67 FAKRA Otomotiv Konnektörleri, Görüntüleme Cihazı FAKRA Suya Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
FAKRA HSD LVDS 4Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| kod: | H Kodu |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Dik Açılı Tip Panel Montajlı Delikli D Kodlu Fiş
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB / Panel Montaj Konektörü OEM ve ODM Kabul Et
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlayıcısı OEM ODM E-kod Koaksiyel Kablo Bağlayıcısı Kabul Et
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
|---|---|
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
| İç direnç: | 100Ω |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4Pin E Kod Yeşil Renk 90 Derece Plug Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Bağlantısı Z-Kodu Düz Tipi PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | SuMavi Renk |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
FAKRA HSD Bağlantısı Koaksiyel Düz Köşeli Tipi PCB Montajı BMW için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
PCB Montajı İçin Otomotiv Dik Açılı Çift HSD Konektörü C Kodu
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
|---|---|
| Konut Tasarımı: | Çifte. |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |

