Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2PIN 90 derece fişleri ve Bağlantı PCB montu
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA C PCB Montajlı Koaksiyel Konnektör Düz Tip Tek Bağlantı Noktalı OEM / ODM
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
| İmpedans: | 50Ω |
Su geçirmez Araba FAKRA Kablo Konektörü Z Jack Hafif Dayanıklı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 2 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Su Mavisi Konnektörlü Çift Fişli Z Kodu FAKRA Uzatma Kablosu Kararlı
| Başvuru: | Telematik, multimedya, bilgi-eğlence, GPS, navigasyon |
|---|---|
| Pimler: | 2P |
| Bağlayıcı Gövde Stili: | dümdüz |
4 Pin C - Z Kodu BMW HSD Tel, Sinyal HSD Erkek - Dişi Kablo
| Dönüşüm Stili: | HSD'den HSD'ye dönüştürücü |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod C, Mavi renk |
| Bağlayıcı 2: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
Kararlı Kod A HSD LVDS Uzatma Kablosu, Taşınabilir HSD Kablo Tertibatları
| Oryantasyon: | dümdüz |
|---|---|
| Tip: | koaksiyel |
| Bağlantı Tipi: | İtin |
Otomatik Kablo Demeti İçin HSL HSD Kablo Tertibatına Z Kodu Dişi 4 Pin
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Kablo tipine bağlı olarak frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Başvuru: | Otomotiv |
Çok Amaçlı HSD LVDS Kablo Kodu Z - GVIF Video Uzatma Kablosu Adaptörü
| Öğe: | Fakra Z saç örgüsü |
|---|---|
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
| Sıklık: | DC~6GHz |
Otomobil HSD PCB Yüksek Hızlı Veri aktarımı için Montaj Bağlantısı
| Bağlantı tipi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Türü: | RF koaksiyel konektör |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod C, Mavi |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için Düz PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |

