Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4+2Pin Bağlantı E-Kodu PCB Montajı İçin
| Renk: | Yaprak Yeşil Rengi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Su geçirmez HSD Kablo Montajı Dişi Konnektör 4 Pinli Yüksek Hızlı Veri Kablosu
| Model numarası: | koaksiyel |
|---|---|
| Tip: | HSD |
| Cinsiyet: | Dişi |
FAKRA HSD Konektörü Beyaz Renk 4+2Pin Koaksiyel PCB/Panel Konnektörü
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| İmpedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS 4 PIN Düz Tip Z-Kodu Otomobil Bağlantısı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlantısı Beyaz Renkli B-Kodu PCB/Panel Mount Bağlantısı
| Renk: | Beyaz renk |
|---|---|
| kod: | B-Kodu |
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 2x4Pin C-Kodu Çift PCB Kartı Bağlayıcısı Mavi Araba Bağlayıcısı
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Pozisyon Sayısı: | 2x4 Pim |
FAKRA HSD LVDS Kablo 4 Pin PCB Plug Jack Araç Ekranları Bağlantıları
| Ürün Kategorisi: | HSD Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
| empedans: | 100Ω |
FAKRA HSD LVDS PCB Bağlayıcısı 4+2PIN ADAS GPS Navigasyonu için Beyaz Renk
| Ürün Kategorisi: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı: | B Kodu, Beyaz Renk |
FAKRA HSD LVDS 4+2Pin 90 Derece PCB Mount Sağ Köşeli Koaksiyel Bağlantı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Araba 360 Kamera Sistemi İçin Dayanıklı HFM Dörtlü Mini FAKRA Konnektörleri
| İç direnç: | 50Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 9 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |

