Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Tek Portlu FAKRA Z Tipi Bağlantısı Otomotiv için Su Mavi Rengi
| Bağlantı tipi: | FAKRA Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |
LVDS Kablo Demeti HSD-H Tip 4Pin - GVIF Video çıkış Kablosu Özelleştirilebilir
| sertifika: | Her türlü elektronik, beyaz eşya, oto ürünleri |
|---|---|
| Öğe adı: | FAKRA HSD LVDS 4 pimli |
| Başvuru: | Otomobil |
HSD Konektörü 4+4Pin LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları için Uygun
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA Koaksiyel PCB Konektörü PCB Montajı İçin Düz Tip E Kodu
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
FAKRA RF PCB Bağlantısı Sağ açılı Tip Tek Port E Kod Bağlantısı
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | E-Kodu,Yeşil Renk |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| İç direnç: | 50Ω |
2X4Pin Blue C Code HSD PCB Bağlantısı Araç içi iletişim için
| Türü: | 2X4Pin HSD konektörü |
|---|---|
| kod: | C Kodu, Mavi Renk |
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |
Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri için 2X4Pin Mavi C Kodu HSD Bağlantısı
| yapılandırma: | 2X4Pin |
|---|---|
| Renk: | Mavi |
| Uygulama: | Yüksek Hızlı Veri Aktarımı |
Otomotiv uygulamaları için 2X4Pin Mavi Renkli C Kodlu HSD Bağlantısı
| PIN konfigürasyonu: | Güvenilir bağlantılar için 2X4Pin |
|---|---|
| Ana Özellik 4: | 100 ohm empedans |
| Bağlantı: | Kod C, düz, Mavi Renk |
FAKRA PCB Bağlantısı Araç GPS Radyoları için Düz PCB Bağlantısı
| Ürün Kategorisi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
FAKRA PCB Bağlayıcısı Fakra E Plug PCB Dağlı Sağ Köşeli Bağlayıcı
| Bağlayıcı Tipi: | FAKRA PCB Konektörü |
|---|---|
| Bağlantı Noktası Sayısı: | Tek Bağlantı Noktası |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ +105°C |

