Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Sağ Açılı Tip FAKRA HSD Konnektörü PCB Montaj 4+2 Kontak Pinli Konnektör
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| kod: | E kodu |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı için
| Renk: | Bordo/4004Renk |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Bağlantısı -40°C +105°C OEM ODM Kabul
| Çalışma Gerilimi: | 60 V rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
FAKRA HSD Bağlantı Otomobil Fiş Sağ Köşede Bir Kod 4Pin PCB Montajı
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Moq: | 20 adet |
| kod: | Kod |
FAKRA HSD Bağlayıcısı Sağ Köşeli Tipi PCB Montaj RF Bağlayıcısı Araba Radyoları İçin
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD LVDS 4Pin PCB Mount RF Bağlantısı Araç GSM Sinyal İletişim için
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4 Pimli |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4 Kollu PCB Montajı Düz Otomobil Sinyal Bağlayıcısı
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Renk: | Beyaz renk |
FAKRA HSD LVDS 4Pin Koaksiyel Bağlantı Otomotiv için kabul edildi
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
Otomobil FAKRA HSD LVDS 4Pin E-Kodu Bağlantısı Sağ açılı Tip
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
FAKRA HSD Bağlantısı 100Ω PCB Mount 4+2 Araç Telsizleri için İletişim Pin Bağlantısı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Renk: | yeşil renk |

