Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Kararlı HSD FAKRA LVDS Kablo Hafif Kod Z'den H'ye Video İçin
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
| Bağlayıcı 2: | Kod H, Melanj Menekşe Rengi |
Dayanıklı H Kodu FAKRA LVDS Kablosu, Gri Renkli MINI B USB HSD LVDS Kablosu
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, H Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Araba İçin Dayanıklı Radyo FAKRA D Konnektör Muhafazası 4 + 2 Pin Yüksek Hızlı Veri
| Tip: | Yüksek Hızlı Veri Kablosu Konnektörü |
|---|---|
| kod: | D-Kodu |
| Toplu iğne: | 4+2PIN |
Pratik HSD Tel Kablo Tertibatı D Kodu FAKRA Konektörü MINI B USB'ye
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, D Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
FAKRA USB Kablosuna Z Kodu 4 Pin Pirinç Kontak Çok Amaçlı Yüksek Hızlı
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Temas etmek: | Pirinç |
| Çalışma Gerilimi: | Deniz Seviyesinde 335V r.m.s |
RF Yüksek Hız Veri 4+4Pin FAKRA HSD Bağlantı Kodu A Düz açı Tipi
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Bağlayıcı 2: | Kod A, Siyah Renk |
| Sıklık: | Yüksek |
Çok Amaçlı Düz FAKRA Z Tipi , 4+2 PİN Çoklu Sahne LVDS FAKRA
| Tip: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | dümdüz |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
Otomotiv için Taşınabilir FAKRA Z Tipi Konnektör Hafif 4 + 2 Pin
| Tip: | Fakra HSD LVDS 4+2 Pin |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
Araba Video Arayüzü için Otomotiv 4 Pin HSD Uzatma Kablosu Z Kodu
| Ürün adı: | FAKRA HSD Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | dümdüz |
| İç direnç: | 100Ω |
4+4Pin Sağ Köşeli Fakra HSD Bağlantısı - Otomobil Elektronikleri için Kod A
| Bağlantı tipi: | HSD 4+4P Jack |
|---|---|
| Renk: | Grafit siyah / 9011 |
| İmpedans: | 100Ω |

