Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
FAKRA HSD Bağlayıcısı 4+2Pin Beyaz Renk Otomobil GPS Radyo için
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
| İmpedans: | 100Ω |
Kod C FAKRA HSD Konnektör Fişi PCB Montajlı Dikey Pim Başlık Konnektörü
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
PCB Montajı için 2x4Pin FAKRA HSD Konektörü Çift C Kodlama Mavi Renk
| Pozisyon Sayısı: | 2X4 Sinyal Pimleri |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
4+4 Pin FAKRA HSD Bağlantısı Otomotiv Elektronik için Sağ Köşede
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+4Pin |
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
4+2Pin FAKRA HSD Bağlantısı Sağ Köşede Araç Telsizi için Yeşil Renk
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
Otomotiv 4 + 2 Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montajı İçin Siyah Renk
| Montaj Tipi: | PCB Dağı / Panel Montajı |
|---|---|
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A, Siyah Renk |
| Bağlayıcı Stili: | Sağ Açı |
FAKRA HSD LVDS 2x4 Pin C Kodlama HSD 2 PCB Montajı İçin Konnektör
| Pozisyon Sayısı: | 2X4 Sinyal Pimleri |
|---|---|
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
4 + 2Pin C Kodu FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Fişi LVDS Kamera için / USB / IEEE 1394
| Tip: | HSD +2 Türleri |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
E-Mark FAKRA HSD LVDS 4 Pinli Konnektör 90 Derece Mavi Renkli Fiş BMW için
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| Montaj tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
4Pin FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj Dikey Pim Başlıkları Otomotiv Konektörü
| Oryantasyon: | Düz Tip |
|---|---|
| İç direnç: | 100Ω |
| kod: | C Kodu |

