Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Düz Tip FAKRA HSD Bağlantısı Araç Dijital Infotainment Elektronik için PCB Montajı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Oryantasyon: | Düz Tip |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Su Mavi Renkli FAKRA HSD LVDS Bağlantısı 4+2Pin Z Kodu LVDS Kamera için
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
PCB FAKRA HSD Konnektörü 4 + 2 Pin Kodu Z Dişi Otomotiv İçin
| İç direnç: | 100Ω |
|---|---|
| Sıklık: | DC'den 6 GHz'e |
| Yalıtım direnci: | ≥1000 MΩ |
Dayanıklı Koaksiyel FAKRA HSD LVDS 4 Pinli Kablo, Düz HSD Dişiden Erkek Kabloya
| Ürün adı: | HSD Kablosu |
|---|---|
| Kaplin Mekanizması: | İlerlemek |
| Sıcaklık aralığı: | -40°C ila +105°C |
FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı C Kod Araç GPS Telsizleri için Düz Tip
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
Otomotiv FAKRA HSD Kablo Montajı 4 Pin D Kodu K Kodu Konnektörüne
| Frekans aralığı: | DC - 2 GHz |
|---|---|
| Başvuru: | Otomotiv |
| Bağlantı Tipi: | İtin |
Otomotiv İçin Pratik FAKRA HSD Kablo Z Kodu Erkek - E Kodu Dişi
| Ürün adı: | Otomotiv Güç Bağlantı Kablosu |
|---|---|
| Oryantasyon: | dümdüz |
| Kaplin Mekanizması: | İlerlemek |
Sağ açı FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç Parkı Isıtması için PCB Montajı
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS 4Pin 100ohm Koaksiyel 90 Derece Fişler ve Konnektör
| Oryantasyon: | Sağ Açı |
|---|---|
| kod: | C Kodu |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
FAKRA HSD Bağlantısı GPS Telematik veya Navigasyon için Sağ Köşeli Tip
| Oryantasyon: | Dik Açı Tipi |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |

