Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Kod A Erkek FAKRA HSD Konektörü Araba Radyosu için PCB Panel Montajı
| Tip: | koaksiyel |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | A Kodu, Siyah renk |
90 Derece FAKRA HSD Konektörü PCB Montaj 4 Pin Kodu Z Kamera İçin Fiş
| Tip: | RF koaksiyel konektör |
|---|---|
| Bağlayıcı tipi: | PCB/Panel Montajı |
| kod: | Z Kodu, SuMavi Renk |
Yüksek frekanslı IEEE 1394 Uygulamaları için FAKRA HSD LVDS Bağlantısı DC 6 GHz'e kadar
| Başvurular: | LVDS Kamera, USB ve IEEE 1394 Uygulamaları |
|---|---|
| İmpedans: | 100Ω |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı Otomobil Anten Bağlantıları için 4+2Pin Düz Tip
| İmpedans: | 100Ω |
|---|---|
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GSM Sinyalı için 4Pin Düz Tip PCB Montajı
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
FAKRA HSD Bağlantısı Araç GPS Telematik için 4Pin Sağ Köşeli Tip
| Montaj Tipi: | PCB/Panel Montajı |
|---|---|
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
| Oryantasyon: | Düz Tip |
FAKRA HSD Bağlantısı 4+2Pin Araba GPS Telematik veya Navigasyon için
| Çiftleşme Döngüleri: | ≥ 25 |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4+2 pin |
| Çalışma sıcaklığı: | -40℃ ila +105℃ |
OEM ODM FAKRA HSD LVDS PCB Montajı için 4 Pin A Kodu Siyah Renkli Konnektör
| İmpedans: | 100 Ω |
|---|---|
| Sıcaklık aralığı: | -40°C~+105°C |
| Kodlama / Renk (Otomotiv): | Kod A,Siyah/9005 |
Otomotiv için Mavi Renkli FAKRA HSD Konnektör Adaptörü PCB Montaj Düz 4 Kontak Pimi
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
|---|---|
| Renk: | Mavi renk |
| Oryantasyon: | dümdüz |
OEM FAKRA HSD LVDS 4 Pin Bağlantısı Araç Radyo Denetimli Park ısıtıcısı
| Frekans aralığı: | DC'den 6 GHz'e |
|---|---|
| Pozisyon Sayısı: | 4pin |
| İmpedans: | 100Ω |

