Tüm ürünler
anahtar kelimeler [ fakra hsd ] eşleşme 212 Ürünler.
Siyah Renk FAKRA HSD LVDS Bağlantısı Araç GPS Sinyalı İçin Kod 4+2Pin
| Çalışma voltajı: | 60 V Rms |
|---|---|
| Montaj Tipi: | PCB Dağı |
| Pozisyon Sayısı: | 4+2PIN |
Video İletimi İçin Otomatik USB FAKRA HSD Konektörü Yüksek Hızlı Bağlantı HSL
| Renk: | Siyah |
|---|---|
| Toplu iğne: | 4pin |
| İç direnç: | 90 Ω |
Araba Kararlı FAKRA HSD Kablo Tertibatları, Kod H'den Z'ye FAKRA Yüksek Hızlı Veri Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod H,Melanj Menekşe Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod Z, Su Mavisi Renk |
Taşınabilir HSD LVDS Kablosu Düz 4 PIN Z Kodu FAKRA - MINI B USB
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Kod K'den D'ye FAKRA HSD Uzatma Kablosu, Araba Videosu LVDS HSD Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod K, Köri Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod D, Bordo Renk |
Otomotiv için A Kodu FAKRA HSD LVDS Kablo MINI B USB Çoklu Sahne
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, A Kodu, Siyah Renk |
| USB bağlantısı: | MİNİ-B USB |
Siyah LVDS HSD FAKRA Kablo Tertibatı Kodu A 4+2 Pim Araba İçin Dayanıklı
| Tip: | FAKRA HSD Konektörü |
|---|---|
| kod: | Kod |
| Renk: | Siyah |
4 + 2Pin HSD PCB Montaj Konektörü Kodu C Mavi Renkli Fiş Araba İçin Sağ Açı
| Ürün Adı: | HSD PCB Konnektörü |
|---|---|
| Bağlayıcı Tipi: | RF koaksiyel konektör |
| İmpedans: | 100Ω |
Otomotiv Kararlı LVDS FAKRA Kablosu, Z Kodu HSD - USB RJ45 FAKRA Ethernet Kablosu
| Dönüşüm Stili: | HSD'den USB'ye |
|---|---|
| HSD Konektörü: | HSD 4P Jakı, Z Kodu |
| USB bağlantısı: | RJ45 Ethernet Bağlantı Noktası |
4 Pinli RF BMW HSD Kablosu, Kod K'den C'ye Konnektör BMW FAKRA Kablosu
| Bağlayıcı tipi: | HSD 4P Jakı |
|---|---|
| Bağlayıcı 1: | Kod K, dik açı, Köri Rengi |
| Bağlayıcı 2: | Kod C, düz, Mavi Renk |

